Ігри Евер Афтер Хай

Самі різні учні відвідують відому школу Ever After High. Численні казкові персонажі направляють сюди для навчання своїх дітей. Сини і дочки героїв казок зі всього світу вивчають у школі непросту науку. Їм належить невдовзі прийти на зміну мамам і татам. Тільки так діти майбутніх поколінь зможуть познайомитися з чудовими історіями і полюбити їх. Однак не всі нащадки готові повторити долю своїх обожнюваних батьків. Як і всі сучасні підлітки, чарівні учні теж іноді йдуть проти тих засад, що склалися давно. І іноді неможливо передбачити, до чого приведуть ті або інші їхні вчинки. Щоб ближче познайомитися з юними учнями Евер Афтер Хай, запрошуємо пограти в різні онлайн ігри з їх участю.

Красуні Еппл Уайт і Эшлин Ела (дочки Білосніжки і Попелюшки) з задоволенням приймуть вашу допомогу в підборі красивих модних нарядів або у ділі приготування різних страв і пристрої веселих вечірок. Із бунтаркою Рейвен Квін, яка не бажає повторювати долю своєї мами Злий Королеви, можна вирішити найскладніші головоломки. Бовтанка Блонді Локс (улюблене дитя Златовласки) запросить вас у своє шоу. Ну а з Меделін Хеттер можна взяти участь одному з її знаменитих чаювань, які вона постійно влаштовує, як і її тато Божевільний Капелюшник.

Веселі розваги в компанії з Браєр Б'юті або Сэдар Вуд – відмінний спосіб відірватися на повну котушку. Розгадування таємниць з закритою донькою Червоної Шапочки Сериз Худ – теж неодмінно сподобається всім любителям на дозвіллі ламати голову над незвичайними завданнями. Захоплюючі змагання з Хантером Хантсменом або з братами Декстером і Дэрингом допоможуть весело провести час. Грати в ігри Евер Афтер Хай можна одному або ж запросити друзів. Тоді розвага буде ще цікавіше.

.
на початок