Ігри Фанбой і Чам Чам

Ви знайомі з Фанбоем і Чам Чамом? Чи хочете ви дізнатися, хто це, і познайомитися з ними ближче? У вас є така можливість, приєднуйтесь до ігор Файнбой Чам Чам! Ігри за участю цих веселих героїв створені з однойменного мультфільму. За час його показу по телевізору головні герої знайшли купу шанувальників по всьому світу. Чим же вони всіх так зачарували? Фанбой і Чам Чам навчаються в одній школі і є кращими друзями, які не можуть жити без пригод. Будучи завжди разом, вони постійно вигадують для себе розваги. Хлопці ніколи не страждають від нудьги і часто потрапляють в дуже складні ситуації. В одному класі з ними навчається справжній чарівник Кайл, якого за погану поведінку вигнали з академії чарівників. Крім того, що ніхто не вірить в те, що він чарівник, йому доводиться постійно відчувати на собі витівки Фанбоя і Чам Чама.

В кожній грі ви опиняєтеся у вирі пригод, які придумали наші хлопці. Наприклад, в одній з ігор вам доведеться боротися з автоматом мозкової заморозки, який «злетів з котушок» і почав війну з Фанбоем і Чам Чамом. Вашим завданням буде здолати автомат і врятувати весь світ від повного замерзання. В іншій грі на місто напали страшні прибульці. Заручившись підтримкою героя Арктики, ви повинні будете заморозити всіх прибульців і врятувати місто.

Наші нерозлучні друзі ніколи не змусять вас нудьгувати й завжди придумають щось нове. Вдосконалюйте свої навички, щоб допомогти нашим хлопцям вийти з найбільш заплутаних і складних ситуацій.

.
на початок