Ігри Фейрі Тейл Хай

Безліч незвичайних шкіл існує в чарівному світі. Одна з них – школа з гри Фейрі Тейл Хай. Організована не так давно, вона стала популярною серед казкових батьків та їх казкових дітей. Найкрасивіші дівчата надходять сюди вчитися різним наукам, які можуть стати в нагоді їм у житті. На цікавих заняттях їм розкажуть про те, які існують дивовижні країни і народи, зачаровані світи, таємничі острови і підводні королівства. Учениці школи Фейрі Тейл дізнаються все про свого родоводу і зможуть зробити прогноз свого власного життя. Йти по шляху батьків, або ж почати нову, сучасну казку?

Але поки вони ще молоді, дівчата і ведуть себе так, як будь-які звичайні школярки. Відвідування уроків – це не найголовніше, чого можуть присвятити свій час наші прекрасні студентки. Різні вечірки, дні народження, загальношкільні свята і скромні чаювання – ось чому приділяється величезна кількість уваги кожної з принцес. І до всіх заходів необхідно ретельно підготуватися. Підібрати відповідний наряд, укласти волосся в красиву зачіску, зробити макіяж і надягти самі красиві туфельки і прикраси.

Але не всім юним красуням вдається самостійно розібратися в модних «премудрості». Значить, їм потрібна ваша допомога. Вибирайте швидше одну з учениць у грі Фейрі Тейл Хай і починайте роботу над її образом. Білосніжка, Спляча красуня, Аріель, фея Дінь-Дінь, Рапунцель або Попелюшка з задоволенням прислухається до ваших порад. Так що, не втрачайте час, відкривайте шафи з різною одягом і взуттям і починайте примірку. А скриньки з коштовностями допоможуть доповнити чудовий образ будь-який з ваших нових віртуальних подружок.

.
на початок