Ігри Фіфі і квіткові малюки

Дівчатка і хлопчики, які люблять гарні мультики, з задоволенням грають у комп'ютерні ігри Фіфі і квіткові малюки з їхніми персонажами. Маленькі квіточки можуть стати хорошими подругами для самих юних гравців. Запрошуємо в гості всіх хлопців в Квіткову країну, в якій живуть незабудка Фіфі і її найближчі друзі. Квіточки Маківка, Віолетта, Рози і маленький Крыжик знають багато цікавих ігор, які усім дітлахам-дошкільнятам неодмінно сподобаються. У них можна не тільки поспостерігати за повсякденним життям квіткових малюків, але і допомогти їм впоратися з невеликими труднощами. Гравці зможуть навести порядок в будиночку Розі, приміряти нове платтячко з Маківкою, поняньчити непосидючого Крыжика разом з Віолеттою, виростити в саду красиві квіти під керівництвом Фіфі.

Крім квіточок, тут можна зустріти і комах. Бджілка Жужжик збирає солодкий нектар. І кожен з вас може допомогти їй не пропустити жодної квітки. Бешкетник шершень Оззі постійно влаштовує безлад в саду. Допоможіть маленьким квіточкам прибрати все по місцях. Поспостерігайте за слизняком Слік-Сляком і вислухайте мудрий рада павучихи Вебби.

Разом з друзями з Квіткової країни маленькі гравці дізнаються багато нового. Навчаться правильно вважати, розвинуть уважність, зміцнять пам'ять. Також в деяких іграх вам може знадобитися швидка реакція, коли, наприклад, у веселій грі потрібно, стрибаючи з квітки на квітку, спритно ухилятися від небезпечних предметів або злих комах. Забавні герої мультфільму Фіфі і квіткові малюки допоможуть вам у будь-якій грі, підкажуть правильне рішення, вкажуть вірний шлях.

.
на початок