Ігри Фиксики

Напевно, всі маленькі діти в нашій країні тепер знають, що в будь-якому побутовому приладі, якими наповнені всі сучасні будинки, «живуть» фиксики. Дуже маленькі чоловічки», схожі на гвинтики, ховаються від людей. Але вони постійно виконують роботу, яка полягає в тому, щоб завжди підтримувати в робочому стані всі електроприлади. Герої ігор Фиксики знають пристрій всіх потрібних людям речей. Вони завжди можуть пояснити, як вони працюють, знайти проблему і швидко усунути її.

Ті хлопчики і дівчатка, які познайомилися з родиною Фиксиков на екранах телевізорів, встигли полюбити допитливого малюка Нуликів і його сестричку Сімку. Папус і Мася – батьки маленьких Фиксиков, і Дедус, який, як справжній професор все знає, теж знайомі всім. Цікаво спостерігати за пригодами симпатичних гвинтиків і їхнього друга – хлопчика Дім Димыча. А тепер можна і самим взяти участь у вирішенні різних завдань, які пропонуються в онлайн іграх з Фиксиками.

На нашому сайті ви можете вибрати гру будь-якої складності. Хлопчики і дівчатка, які намагаються дізнаватися якомога більше про оточуючих предметах, їх пристрої будуть раді пограти з Сімкою, Нуликом та їх друзями. Якщо вас приваблюють різні головоломки, логічні задачки, у нас можна вибрати будь-яке завдання, створені розумними Фиксиками спеціально для хлопців різного віку. У них в запасі завжди є корисні розваги, з допомогою яких можна розвинути уважність, пам'ять, посидючість і терпіння.

Разом з улюбленими героями ви вирушите в даний космічне подорож або пограєте в хокей. Можна влаштувати веселе змагання на автодромі або ж зібрати пазл, щоб дізнатися, чим сьогодні зайняті діти Фиксики, або що так здивувало тата і маму Дім Димыча. Веселі персонажі мультфільму і вигадані ними захоплюючі завдання чекають своїх шанувальників. Вибравши будь-яку гру, можна весело і з користю провести вечір. З безкоштовними іграми про Фиксиков вам нудьгувати не доведеться!

.
на початок