Ігри Фінес і Ферб

Невгамовні брати Фінес і Ферб ніколи не пропустять нагоди, щоб попустувати, влаштувати тарарам і перевернути все догори дригом. Вже це такі непосидючі хлоп'ята, що просто не можуть існувати без витівок. Знайомі багатьом глядачам по мультфільму, ці юні бешкетники в іграх, які пропонуються на нашому сайті, примудряються хуліганити і бешкетувати. Тепер і всім любителям ігор про Финиса і Ферба можна «побешкетувати» разом з ними.

Як усі пам'ятають, у братів є старша сестра, яка постійно стежить за братцями, намагається довідатися все їх плани і наябедничати мамі. Але хлопці не мають наміру здаватися. Вони докладають багато зусиль, щоб випередити улюблену сестричку, і представити все в такому вигляді, щоб мама не здогадалася про їх витівки.

не Можна забувати ще про один дуже важливий героя усіх історій. Це улюбленець Финеса і Ферба – незвичайний домашній вихованець – качкодзьоб на ім'я Перрі. Цей не зовсім звичайний «домашній звір», виявляється, не просто милий пухнастик, з яким цікаво пограти. Перрі – самий справжній таємний агент! У нього окрема місія. Доручені качконіс секретні завдання, спрямовані на викриття дій шкідливого професора Дуфеншмитца.

Хвацько закручені сюжети кожної серії мультфільму і кожної гри з цими героями змушують шанувальників двох братів і їх витівок кожен раз дивуватися тому, що відбувається в кінці кожного епізоду. Їх витівки, веселі розіграші сподобаються всім розбишакам, які можуть обрати ту гру, яка дозволить проявити себе з найкращої сторони. Адже, граючи в комп'ютерні ігри Фініс і Ферб, ніхто нікому не заподіє шкоди в реальному світі. Всі незвичайні витівки будуть існувати тільки на екрані. А гравцям залишиться лише трошки допомогти героям не заплутатися у своїх пригодах остаточно.

Різні жанри пропонованих ігор дозволять проявити себе і в стрімких гонках, і в спокійних іграх-головоломках. Аркади, пазли, логічні задачки – усе це можна знайти серед великої кількості цікавих і дуже веселих безкоштовних ігор з участю Финиса і його брата Ферба.

.
на початок