Ігри Flappy Bird

Ну що, ви теж вирішили спробувати випробувати на міцність свою психіку? Злі язики кажуть, що гра Flappy Bird здатна викликати нервовий зрив, шизофренію, манію переслідування та інші розлади психіки! Приготуйтеся випробувати на собі підступну дію пташки Flappy Bird! Тільки не поспішайте перевіряти на міцність свій смартфон за допомогою молотка або кувалди, для початку краще спробуйте позмагатися з цієї пернатої проказницей.

Подумати тільки, це всього лише мобільна гра, але вона допомогла своєму творцеві Донг Нгуєн стати мільйонером! За досить короткий термін цей чоловік придбав не тільки чималий статок, але і найбільшу популярність.

Начебто нічого особливого: звичайна гра з дуже невигадливою графікою, що ставить перед гравцем одну єдину задачу – провести пернатого невідомої породи крізь лабіринт труб і зберегти йому життя. Але вона потребує від вас викластися по повній програмі. Гру неможливо пройти до кінця, якщо не включити всю міць свого абстрактного мислення. Та ще потрібно не забувати правильно розрахувати час.

ігри Flappy Bird є неймовірна кількість ігор-клонів. Їх творці наполегливо намагаються повторити успіх щасливого творця. Вас чекають найрізноманітніші персонажі, які знаходяться в самих неймовірних умовах. Якісь з них будуть нагадувати вам нашу пташку, а які-то будуть відрізнятися кардинально. Спробуйте, може яка-небудь сподобається вам і сподобається настільки, що ви не просто наиграетесь вдосталь онлайн, а ще і завантажите її собі на комп'ютер.

.
на початок