Ігри Флінстоуни

Незвичайно популярна сімейка Фолинстоунов вже давно підкорила весь світ своїми забавними пригодами. Ігри Флінстоуни і серіал, що розповідає про непросте життя поважного сімейства у важкі часи кам'яного віку, люблять і діти, і дорослі, знаходячи в ньому щось веселе, повчальне і неймовірно веселе. Тільки уявіть собі, яка була життя простого роботяги Фреда Флінстоунів в ті часи, коли навіть машини були кам'яні! Так і кататися на них можна було тільки за допомогою ніг. А як важко було Вилме Флинсоун прибиратися в рідній печері! Їй навіть доводилося використовувати замість зручного пилососа мамонта, поставленого на коліщатка.

Персонажі цього забавного мультфільму, опинившись в комп'ютерних іграх, з величезним задоволенням познайомлять усіх бажаючих з непростим печерним побутом містечка Бедрока. Пронизані добрим гумором гри Флінстоуни змусять вас не тільки поламати голову над складними завданнями, але й весело посміятися над тими безглуздими ситуаціями, в яких часом виявляються Фред і його приятель і сусід Барні Раббл. Тікати від динозаврів, вибратися з лабіринту, зібрати всі фрукти на обід, навести чистоту в будинку, зайнятися улюбленим видом спорту можна, ставши на якийсь час справжнім жителем того далекого часу.

Забави для одного або двох гравців різноманітять ваше дозвілля і подарують зустріч з улюбленими персонажами. Різні розмальовки, пазли, парні картинки, розвивають пам'ять сподобаються малюкам. Турніри з боулінгу або лижні гонки – хлопцям постарше. Навіть мами і тата зможуть підібрати для себе цікаву гру і згадати симпатичних мультперсонажів, які завжди радують своїм оптимізмом і неймовірною винахідливістю.

.
на початок