Ігри Форсаж

Динамічний сюжет першої частини популярного фільму «Форсаж», після якого з'явилися ще кілька серій, які стали не менш популярними, розповів про незвичайні нічних вуличних гонщиків. Стрітрейсери, яким підвладні швидкість, круті віражі, чиї машини підпорядковуються господарям буквально з напівнатяку, стали героями форсаж ігор, присвячених нестримним гонок по пустинних вулицях великих міст.

Закручені сюжетні лінії, суперництво на трасі, зрада і поліцейські засідки – все це є не тільки у фільмах, але і пропонованих вашій увазі іграх Форсаж. Найновіші моделі гоночних автомобілів, найскладніші траси, наповнені перешкодами, які чекають на любителів швидкої їзди. Не кожному хоча б раз у житті доведеться побувати на справжній гоночній трасі. Не кожному доступні справжні відчуття польоту в стрімкому боліді, обгоняющем, здається, і сам вітер. Але будь-який хлопчисько (та й дорослий чоловік) хоча б раз у житті хотів би опинитися на місці гонщика.

Трохи наблизити мрію можна, граючи в ігри Форсаж. Тут легко вибрати будь-який автомобіль та будь-яке місто світу. Можна вирішити, чи ти будеш їздити по сплячому місту один, вивчаючи трасу до найдрібніших подробиць, звикаючи до неї, щоб пролітати весь шлях до фінішу майже з закритими очима, хвацько вписуючись в небезпечні повороти. Після таких тренувань вже можна вибирати поєдинок, приймаючи виклик суперників, досвідчених у міських перегонах.

У будь-якому разі, той адреналін, що виникає у крові гонщика, не дасть заспокоїтися до тих пір, поки всі противники не відстануть на добру милю, ковтаючи пил, піднятий твоїм авто. Саме ти повинен стати переможцем всіх етапів! Інакше і бути не може! Обирай трасу, сюжетну лінію, противників, натискай на газ і мчись до перемоги! Удача любить тих, хто не боїться ризикувати. Вона завжди супроводжує самим сміливим, до числа яких тепер належиш і ти!

.
на початок