Ігри Фруктовий ніндзя

Гра Фруктовий Ніндзя, яка спочатку була створена для телефонів і планшетів, тепер доступна і на комп'ютері. З самого першого моменту своєї появи на мобільних телефонах вона стрімко почала набирати цілі загони своїх шанувальників. З кожним днем все більша кількість людей грали в неї, і незабаром вона стала однією з найбільш популярних ігор в мобільному просторі. У зв'язку з такою популярністю з'явилася необхідність створення подібної іграшки і для комп'ютера.

Сама по собі гра Фруктовий Ніндзя дуже проста: ви повинні різати фрукти, які несподівано вилітають на екран, і чим більше фруктів ви зможете нарізати за відведений час, тим більше ви отримаєте очок. У грі існують також різні бонуси, які допоможуть набрати ще більше очок. Наприклад, якщо різати фрукти по 3 або більш за раз, ви будете отримувати бонуси у вигляді додаткових очок. Крім звичайних фруктів у грі є 3 види бананів, кожен з них володіє певним властивістю: якщо розрізати крижаний, то ви отримаєте уповільнення гри на 5 секунд; при розрізуванні жовтого банана з боків екрану летітимуть додаткові фрукти; синій збільшить кількість отриманих очок у 2 рази протягом 10 секунд.

У нас ви зможете пограти в різні версії цієї гри. Ріжте фрукти разом з вашими улюбленими героями, такими як Губка Боб, Бен 10, Супер Маріо Даша мандрівниця, і багатьма іншими. Ріжте не тільки фрукти, але і гамбургери, сендвічі, різні овочі, а також найнесподіваніші предмети. Практикуйте свої вміння нарізки фруктів, заробляйте досягнення, змагайтеся з друзями. Обіграє своїх товаришів і наберіть найбільшу кількість очок. Доведіть, що ви кращий фруктовий ніндзя!

.
на початок