Ігри футбол

Всі хлопчики просто обожнюють футбол. Вони готові грати в нього у дворі з друзями цілими днями кожен день літніх канікул. Забити м'яч у ворота супротивника, виводячи свою команду вперед, – це мрія кожного, хто хоча б раз пробував грати в футбол. Неабиякі баталії дворових команд на зеленому полі допомагають хлопцям розвивати спритність, швидкість. Розуміння, що від того, як ти будеш грати (погано або відмінно), залежатиме підсумок зустрічі, згуртовує хлопців. Вони вчаться по-справжньому цінувати допомога товаришів по команді. Вчасно відданий пас, обманне рух, стрімке просування до лінії воріт і забитий гол – ось від чого починають сильніше битися ребячьи серця. Саме в моменти таких ігор виникає справжня чоловіча дружба, яка не закінчиться і через багато років. Навіть, якщо ви вже не зможете самі грати в цю захоплюючу гру, то повболівати за улюблену команду разом з друзями можна завжди.

Справжні фанати гри в будь-який час року не готові відмовитися від свого захоплення. Відмінною підмогою всім любителям поганяти м'яч можуть стати комп'ютерні футбольні ігри. Ті, хто досконало знає склад всіх світових команд-чемпіонів, і для кого не секрет результат будь-якого матчу, із задоволенням виберуть гру з участю своїх кумирів. Граючи в комп'ютерну гру на боці збірної будь-якої країни, можна за своїм бажанням змінити рахунок, забивши, наприклад, противнику пару зайвих голів.

Можна грати, збираючи в одну команду тих гравців, що, на вашу думку, ніколи не зможуть програти, і вести цю «збірну» до перемоги, ставши її капітаном. Можна грати одному, можна грати вдвох. Такі битви займуть на довгий час в години дозвілля, принесуть задоволення від перемоги, дозволять ще раз насолодитися нестаріючої грою.

Якщо ж ви любите і розумієте гумор, то вам припадуть до душі різні «варіації» на тему футболу. Такі ігри теж існують. Граючи в них, можна весело провести час, не забуваючи все ж, ця гра теж футбол. Вибір за вами!

.
на початок