Ігри Футурама

Ніхто не знає, що буде через тисячу років. Але кожен може пофантазувати, представивши змінилася життя у великому місті. А герою ігор Футурама з однойменного мультсеріалу не довелося проявляти фантазію. Він сам побачив, опинившись у далекому майбутньому абсолютно випадково. Скромний рознощик піци Філіп Фрай в Нью-Йорку майбутнього виявив, що життя не так вже й змінилася. Все, що він робив на своїй роботі на рубежі 20-го і 21-го століть, так само затребуване і зараз. Тільки масштаби стали космічними (в буквальному сенсі слова).

Така ж контора з доставки піци, співробітники, схожі на його колег з минулого, начальство, яке вимагає виконання роботи в строк... Звичайно, стало набагато цікавіше доставляти піцу, літаючи на різні планети. Так і роботи, готові або допомагати, або ж заважають у роботі, – теж нововведення для героя. Фантастичні пригоди Фрая і його нових приятелів по команді постачальник піци – Ліли, робота Бендера, доктора Зойдберга, професора Х'юберта Фарнсворта – захоплять вас в нереальний світ, який сповнений небезпек і несподіваних зустрічей.

Всі випробування, які вас чекають у іграх Футурама, не дадуть нудьгувати. Оптимізм, віра в допомогу друзів, легкі жарти зроблять ваше перебування у майбутньому захоплюючим і неймовірно цікавим. Вам доведеться блукати у заплутаних лабіринтах дивних кімнат на невідомих планетах і коридорах потопаючого «Титаніка», з найбільшою обережністю долати мінне поле, рятуватися від злих інопланетних людожерів. Проявіть всю силу свого таланту передбачати найменші зміни в навколишній обстановці при використанні тих чи інших трапляються предметів. Знаходьте найкоротший і найбезпечніший шлях для порятунку своєї команди. Оборонятися від агресивних роботів, які мріють захопити чергову планету.

.
на початок