Ігри Гамбол

Дивний, фантастичний, дивний і абсолютно незвичайне містечко Елмор населений незвичайними жителями. Вулицями розгулюють діти-квіти і говорять бутерброди, літають різнокольорові повітряні кулі, бродять горішки з ріжками, ховаються примари і інші подібні істоти. І всі вони живуть дружно і весело в своєму улюбленому місті. Ось і незвичайна сім'я, в якій підростає милий шалунішка – синій кошеня Гамбол, теж не може називатися звичайної. Тато і мама – рожевий кролик і синя кішечка. Крім сина у них є ще донька – рожева дівчинка Анаіс. І ще один член сім'ї – незвичайне істота Дарвін. Ця рибка з ногами є найвірнішим товаришем Гамбола в усіх його забавах і витівках. Ігри Гамбол за мотивами відомого мультсеріалу про незвичайне кошеня ми пропонуємо вам на цій сторінці сайту gog.com.ua.

Подуріти з головним персонажем, його приятелями і членами сім'ї можна негайно. Різні жарти, незвичайні змагання, заплутані головоломки пропонує Гамбол своїм шанувальникам. Вирішити всі завдання відразу буває непросто. Варто трохи поламати голову, перш ніж знайдеться вихід або правильну відповідь.

Якщо ви любите малювати і фантазувати, вам сподобаються не тільки такі забави, як звичні розмальовки та збирання пазлів, але і незвичайні конструктори. Уявіть собі, що ви зможете створити самостійно нового мешканця міста, абсолютно несхожий ні на кого з відомих людей або тварин, і пограти з ним.

А що ви скажете, якщо кошеня і Дарвін запропонують вам і вашим друзям пограти в сніжки? Чудова забава, яка доступна не тільки взимку. Взяти участь у змаганнях зі стрибків з трампліну або взяти участь в битві каратистів, полікувати Гамбола або приміряти новий наряд – вибір ігор про Гамбола величезний, так само, як і пустощі милого котика.

.
на початок