Ігри Анна

Чудовий мультфільм «Холодне серце» полюбився мільйонам глядачів. Доля двох сестер – Ельзи і Анни – не залишає байдужим нікого. Непроста доля у цих дівчат. Довгі роки вони були розлучені через чарівній здатності Ельзи перетворювати все в лід, якщо вона піддається сильним емоціям. Одного разу, коли принцеси ще були дітьми, трапилося нещастя, після якого круто змінилося і їх життя, і життя їхніх батьків, так і всього королівства Эренделл. І через багато років, коли настав час Ельзі, як старшій сестрі, взяти турботу про країну і підданих на себе, знову трапилася біда. Не стримавши емоцій, як не старалася, молода королева зачарувала всю країну, наслав на неї вічну зиму. З-за цього Ельза змушена ховатися від людей далеко на півночі. Але Ганна не допустить, щоб її улюблена сестричка назавжди усамітнилася, вважаючи себе винною у всіх бідах. Вона, її новий друг Крістоф, говорить олень Свен і забавний сніговичок Олаф відправляються в шлях. І будь-який бажаючий може приєднатися до подорожі відважної принцеси і її супутників в іграх Ганна.

Допомогти Ганні подолати всі перешкоди на шляху, щоб знову знайти любов сестри, – завдання для сміливих і не бояться труднощів. Неймовірно складний шлях доведеться пройти і їй, і вам, якщо ви зважитеся на такий похід. Але в кінці всіх героїв неодмінно чекає щасливе життя у расколдованном Эренделле.

Не менш захоплюючі ігри для дівчаток: одягалки, макіяж і відвідування салонів краси. Анна, як справжня принцеса, повинна завжди виглядати чудово. Допоможіть їй розібратися у всіх тонкощах догляду за собою, підберіть красивий наряд і модну зачіску. Ганна обов'язково повинна стати найкрасивішою дівчиною, такою, про яку мріє її друг Крістоф, влюбившийся в сміливу принцесу з першого погляду.

.
на початок