Ігри Генератор Рекс

Вас чекає подорож у майбутнє. Що там сталося? А стався токсичний вибух в космічному просторі, який спровокував величезний викид різних вірусів. Це стало справжньою бідою для людства, адже вірус, потрапляючи до людини, перетворює його в жорстокого неконтрольованого звіра! Для того щоб якось боротися з цим явищем, була створена спеціальна організація під назвою «Провидіння». Основне завдання цієї служби – відшукати та знешкодити віруси – наніти. І, як би не було це дивно, але головний герой мультфільму і ігор Генератор Рекс – кращий агент організації, теж жертва цього вірусу. Його ім'я Рекс. Він зумів зробити неможливе – приборкати звіра, що сидить всередині себе. Він навчився контролювати свою жорстоку сутність і став практично безсмертним і непереможним.

Ігри «Генератор Рекс» створено за мотивами однойменного мультсеріалу, вельми улюбленого хлопчаками. Проте в ігри з героїчним агентом будуть із задоволенням грати і дівчата, адже Рекс – симпатичний хлопець, і йому не завадить бути добре і зі смаком одягненим. І тільки справжня леді зможе супроводжувати його за покупками в магазин. А іноді по справах служби йому навіть доводиться відвідувати бали маскаради. І кому, як не нашим модницям, підібрати для героя підходящий костюмчик.

Хлопчакам ж, доставлять чимале задоволення гонки на суперскорстных машинах і фантастичних космічних кораблях. Їм також належить брати участь в бійках і перемагати кровожерливих монстрів, що зустрічаються на шляху нашого героя. Приєднуйтесь до безкоштовних ігор Генератор Рекс – врятуйте нашу планету від страшних мутантів!

.
на початок