Ігри Гидке Я

Історія про те, як Грю став лиходієм, як йому вдавалося довгий час бути самим невловимим і щасливим злодієм, у справах якого дивувався весь світ, відома любителям мультфільмів та ігри Гидке Я. Містер Грю здійснював свої злочини майстерно, намагаючись обійти конкурентів. Вкрасти Статую Свободи або Ейфелеву вежу – саме звичайна справа для такого умільця, як Грю, тим більше що йому допомагають зовсім маленькі незвичайні істоти, створені ним в лабораторії. Жовті міньйони всією душею віддані своєму господареві і виконують всі його доручення, якими б дивними вони не були.

Ніхто і ніщо, здавалося, не здатне переробити характер Бридкого Я вирішила, що, раз вже йому не пощастило в житті, то весь світ повинен за це понести покарання. І тільки несподівана прихильність до трьох малят сиріткам з притулку змогла відкрити йому просту істину, що в світі є відданість, спілкування з друзями і, найголовніше, любляча сім'я. Три дівчинки Агнесс, Едіт і Марго, яким була необхідна підтримка і захист, стали справжньою родиною для невиправного злодія, змінивши його життя на краще.

Про всі пригоди цього незвичайного злодюжки можна дізнатися і в тих численних іграх Бридкий Я, що об'єднані в розділі, присвяченому головного героя та інших персонажів мультфільму. Вам належить пройти непрості випробування, в яких треба проявити спритність, швидкість реакції. Чим уважніше і спритнішими ви будете діяти, тим більше призів отримаєте.

Пошуки предметів, завдання на запам'ятовування, складання пазлів, подолання складних лабіринтів, ігри, в яких потрібно лікувати зуби героїв мультика або допомогти їм підібрати нове вбрання, здатні захопити гравців будь-якого віку.

.
на початок