Ігри гольф

Гольф — це престижна гра, яка активно розвивається в країнах Європи і вельми популярна у багатих людей. Багато хто не розуміють сенсу цієї гри, але це лише тому, що жодного разу не пробували в неї пограти. Тепер у вас є можливість грати в гольф. Відчуйте себе справжнім професійним гравцем. Саме в цих іграх ви зможете відчути всі принади цього виду спорту. Величезний вибір різних локацій не змусить вас нудьгувати. Вам надається можливість зіграти у відритому космосі, в надрах земної кулі або на професійних полях для гольфу.

В одних вам належить спробувати гру в умовах космічної невагомості, де замість кульок у вас будуть, цілі планети які потрібно закотити в гігантську лунку. А глибоко під землею вам доведеться грати м'ячиком, не бачачи сонячного світла. В інших ви будете грати з великоднім кроликом і допомагати йому збирати всі великодні яйця. Беріть участь у міжнародних турнірах, бийтеся з іншими гравцями. Любителям автомобілів, рекомендується пограти в ігри, де, будучи справжнім водієм крутого автомобіля, ви повинні влаштовувати кулі в лунки. Однак будьте обережні, адже керувати автомобілем і одночасно грати у гольф - не так вже й просто.

Розвивайте свою витривалість, кмітливість і точність, щоб пройти всі рівні і довести всім, що саме ви є чемпіоном гольфу. Не залишайте своїм суперникам жодного шансу на перемогу, стати непереможним.

.
на початок