Ігри гонки на велосипедах

Вірний друг всіх дитячих ігор на свіжому повітрі, що сприяє, до того ж, і зміцненню здоров'я, – звичайний велосипед. Кожен, хто одного разу зміг впоратися з цим двоколісним видом транспорту, вже не розлучається з ним. Малюки, підлітки, солідні бізнесмени, люди старшого покоління – всі потрапляють за чари їзди на велосипеді. Дворові змагання або ж змагання світового масштабу на спеціально обладнаних трасах і велотреках – видовище захоплююче. А вже стати учасником будь-яких змагань – просто мрія! Нехай навіть ці змагання проходять в онлайн іграх перегонах на велосипедах.

найазартніші і досвідчені атлети можуть не тільки з вітерцем прокотитися по околицях. Неймовірні велотрюкі, які викликають захват у глядачів, змушують їх ще більше тренуватися, щоб підвищувати і підвищувати свою майстерність. Але щоб стати чемпіоном в будь-якому вигляді велоспорту, варто, для початку, трохи потренуватися у віртуальних змаганнях. Вибирайте звичайний велосипед або ж гірську модель, рівну доріжку в парку або складну трасу, що тече підйомами та спусками, трамплінами і водними перешкодами, і запускайте гру гонки на велосипедах.

Ви зможете вибрати персонажа, який стане на сьогоднішній вечір вашим героєм, готовим виграти всі заїзди в світі, наприклад героїв ігри Поні: Дружба це чудо або Дашу. Невелика тренування, і ось вже ви попереду всіх! Фінішна стрічка близька, а значить, і збільшується кількість призових балів у вашій скарбничці. Не забувайте стежити за усіма поворотами траси, вибирайте оптимальний шлях, щоб вирвати перемогу у найвідоміших гонщиків. Грати можна на самоті. Проте дух суперництва з другом, який теж мріє стати чемпіоном перегонів, робить гру ще більш захоплюючою. З'ясуйте, хто ж сьогодні найшвидший, швидше починайте грати!

.
на початок