Ігри Гуфі

Кумедний персонаж багатьох мультфільмів Уолта Діснея запрошує всіх своїх шанувальників і нових друзів пограти в різні ігри Гуфі. Цей дивакуватий, трохи незграбний, але неймовірно веселий і оптимістичний герой дружить з Дональдом Даком, Міккі Маусом та іншими учасниками забавних мульт-історій. Разом з ними і ви зможете прийняти участь в різних спортивних змаганнях. Наприклад, проявити спритність і віртуозне вміння кататися на скейті. Змагайтеся з Гуфі і його сином Максом на вулицях містечка. Будьте уважні, і тоді вас не злякають круті повороти і раптово виникаючі перешкоди у вигляді стін або стовпів. Дістаньтеся до фінішу першим і отримаєте заслужену нагороду!

Спритність, уважність і хорошу пам'ять можна показати, вибравши одну з ігор, в яких Гуфі і Міккі ділять між собою обов'язки по виконанню замовлень клієнтів ресторанчика по доставці хот-догів. Вчасно привезти сосиски береться Гуфі. Разом з ним постарайтеся подолати всі вуличні затори, не потрапити в аварію і вибрати найкоротший шлях до дому замовника. Швидкий скутер промчит Гуфі і вас точно за наміченим маршрутом. Головне, нічого не розгубити по дорозі і встигнути вчасно.

Наш герой так увійшов у смак, доставляючи їжу, що вирішив стати не просто кур'єром, а самим справжнім шеф-кухарем на кухні великої ресторану. Це дуже відповідальна робота. Численні клієнти іграх Кафе роблять замовлення, які ні в якому разі не можна переплутати. Уважно стежте за всіма змінами в побажаннях відвідувачів і вчасно поповнюйте запаси продуктів. Дотримуйтесь послідовність приготування кожної страви, і тоді, з вашою допомогою, ресторан Гуфі буде найприбутковішим в мультяшному містечку.

.
на початок