Ігри Гуппі і Бульбашки

Веселі рибки гуппі живуть у містечку Бабблтаки, який знаходиться під водою. Кілька маленьких друзів ходять на уроки до містера Групперу, щоб від нього довідатися щось нове і неймовірно цікаве. Вчитель кожен день розповідає своїм учням про щось незвичайне. Однак він не забуває про те, що малюки дуже люблять грати, і намагається підтримувати їх інтерес до навчання веселими пізнавальними іграми, в яких усі бажаючі можуть взяти участь. Всі хлопчики і всі дівчатка, яким подобається серіал про незвичайні різнокольорових рибок, з задоволенням приєднаються і до їх віртуальних забав в іграх Гуппі і Бульбашки.

Стати другом Діни і Ноні, Моллі і Гіла, Уни і Гобі можна в будь-який момент, варто лише вирішити, що ви будете сьогодні грати. А маленький забавний цуценя Пухирець, який теж живе в підводному містечку, буде весело супроводжувати і вас, і своїх господарів – малюків гуппі.

що ж грають підводні дітлахи? Так само, як і звичайні дошколята, гуппі дуже люблять досліджувати різні нові місця. Це ж так захоплююче, знаходити щось цікаве, навіть не відходячи (або не відпливаючи) далеко від дому! Різні змагання привернуть вашу увагу можливістю показати свою спритність, швидкість і уважність. Вам навіть вдасться самим придумати незвичайну казку за участю рибок і їх собачки.

Підготовка до різних урочистостей – теж цікаве заняття. Придумати незвичайні наряди і красиві зачіски для кожного учасника гри – справа клопітна, але неймовірно захоплююче. І ваші нові друзі будуть найкрасивішими на будь-якому святі.

.
на початок