Ігри Історія іграшок

У кожної дитини є іграшки. Вони супроводжують його з перших кроків. Деякі з них залишаються найулюбленішими протягом довгих років. З ними не хочеться розлучатися навіть тоді, коли з'являються нові інтереси. Такі милі плюшеві друзі не забуваються ніколи. Їх бережуть, лагодять, якщо вони ламаються, штопають їм износившуюся одяг і просто не уявляють свого життя без тих захоплюючих історій, які були придумані і зіграні довгими вечорами в далекому дитинстві. Ось і у хлопчика Енді Девіса, героя мультфільму ігор «Історія іграшок» їх багато. Кожен рік іграшок стає все більше і більше. І ось вже старенькі м'які тканинні приятелі замінюються новими блискучими.

Ковбой Вуді – улюблений товариш всіх ігор Енді, собачка Спіралька, забавні містер і місіс Картопляна голова, порося Хемм починають турбуватися про те, що в їх іграшковою родині стільки новачків. Вони не проти того, що хлопчик цікавиться роботами і складними машинками. Але вони турбуються, що про них забудуть.

Всі діти на світі знають, що їх іграшки вміють розмовляти і рухатися. Вони ходять один до одного в гості, грають. Тільки вони роблять це тоді, коли їхні маленькі господарі лягають спати або йдуть з дому. Проте всі, хто бачив мультсеріал, що розповідає про історію іграшок, точно впевнені, що саме так завжди і відбувається. І скільки разів малюкам хотілося прийняти участь в тих неймовірних пригодах, що випадають на їхню долю! І сьогодні у вас є можливість стати одним з героїв дружної команди улюблених іграшок хлопчика Енді.

У всіх пригоди Вуді, його нового друга астронавта Базза Лайтера, ляльок, звіряток і інших персонажів мультика можна взяти участь. Вибирайте гру, яка перенесе вас у дивовижний світ фантазії, і стаєте іншому ожилим добрим іграшок.

.
на початок