Ігри Качині історії

Будь юний ігроман знає, щоб не нудьгувати у вільний час, треба неодмінно пограти в одну з веселих, навіть бешкетних, ігор з улюбленими персонажами з якогось мультфільму. Сьогодні нашими супутниками по ігровому просторі стануть веселі пустуни з гри Качині історії – каченя Біллі і його братик Віллі і Діллі. Ця трійця – племінники найбагатшого селезня з міста Дагсбурга. Їх улюблений дядечко Скрудж МакДак, звичайно, не відразу став знаменитим володарем самого великого запасу золотих монет. Колись і він, коли ще був каченям, як його племінники, заробив свій перший золотий. Ця монетка виявилася щасливою.

Саме з тих пір багатство Скруджа так збільшилося, що стало причиною заздрості. І багато хто намагалися вкрасти знамениту монетку. Зла чаклунка Магіка Де Гіпноз не один раз застосовувала все своє чаклунство. Але їй постійно заважають всюдисущі каченята. Ось і в деяких з пропонованих сьогодні ігор Качині історії, вам належить битися з нею і вберегти щасливу монету. Допоможіть племінникам МакДака, обдуріть Магику! Також безліч клопоту багатієві доставляють аферисти Гавс – троє братів і їх матуся. Ці не надто розумні грабіжники також намагаються потрапити в заповітну сховище незчисленних скарбів селезня. Сподіваємося, що з вашою допомогою хоробрі каченята здолають і їх.

Але каченята не тільки борються зі злочинцями, які загрожують дядечкові навіть з космосу. Вони дуже люблять попустувати, наприклад, в майстерні механіка Гвинта. Влаштувати там безлад – дуже веселе заняття. Але коли всі деталі нового винаходу розкидані по всій кімнаті, важко зібрати новий агрегат, який може літати або швидко їздити. Отже, починаємо збирати втрачені деталі і передавати їх господаря майстерні. Ця непроста багаторівнева гра змусить вас поламати голову над різними варіантами використання усіляких пристосувань, які полегшать загальну задачу.

.
на початок