Ігри Кафе

Кафе – це маленькі затишні містечка, куди заходять люди відпочити та скуштувати чогось надзвичайно смачного. І, напевно, кожен із приходять з заздрістю думає: як же добре було б бути господарем такого закладу. Якщо і у вас були такі думки – то ласкаво просимо в ігри Кафе для дівчаток. Тепер все у ваших руках, вам надана можливість зсередини дізнатися, як бути господарем подібного закладу.

Заходьте скоріше в будь-яку з ігор і приступайте до справи - не гаючись! Адже відвідувачі вже топчуться на порозі. Вам належить зустрічати гостей, приймати замовлення, готувати страви, подавати їх, а потім ще й вислуховувати відкликання відвідувачів. Якими вони будуть - залежить тільки від вашого старання.

Це дуже корисні ігри. У них можна навчитися готувати смачно і швидко навіть самі складні страви. Ви дізнаєтеся з ігор про Кафе багато кулінарних секретів і тонкощів, навчіться поводитися з різними продуктами, чистити їх, різати, смажити, варити, змішувати, піч, і т.д. Ви попрацюєте в пекарні, навчитеся робити морозиво, пекти млинці, готувати піцу і хот-доги.

В іграх кафе ви зустрінете вишукані ресторанні інтер'єри, красиво оформлені зали для відвідувачів, сучасно обладнані цехи для приготування їжі. На кухні в іграх використовується саме сучасне кухонне обладнання. Вам не доведеться терти овочі вручну або замішувати тісто – в сучасних іграх, як і на сучасних кухнях, все роблять машини.

Спробуйте свої сили в ресторанному бізнесі. Нехай поки що віртуальний, але хто знає, може вам сподобається настільки, що це стане справою вашої реальному житті.

.
на початок