Ігри Капітан Америка

Думав Стів Роджерс, що саме від нього багато в чому буде залежати результат війни з фашистами? Неймовірний експеримент, якого зазнав хлопчина, не володіє особливими фізичними даними, призвів до того, що на світі з'явився єдиний у своєму роді людина, всі почуття і здібності якого доведені до максимуму. Величезна сила, витривалість, швидка затягування ран, отриманих у боях, немислима для звичайної людини швидкість і інші надздібності – і все це герой ігор Капітан Америка, став на варту безпеки мирних жителів.

І навіть роки, проведені в льодах, не змогла погасити дух борця в серці Стіва. Благополучно повернувшись до життя, щоправда, не дізнаючись вже реальність, сильно змінилася за кілька десятиліть, Капітан Америка і сьогодні готовий стати пліч-о-пліч із такими ж, як він, відважними супергероями. Його дивовижні здібності не зникли. Його чудовий щит, що знищує ворогів і пробиває всі перешкоди, завжди з ним. І багато ще є на світі невідкладних справ, що потребують його втручання.

Величезна армія його шанувальників готова проводити довгі години за іграми Капітан Америка з участю свого кумира. Приєднуйтесь і ви до них! Вибирайте ігри про супергероїв, в яких зможете проявити себе, ставши на час невразливим Кепом. Виконуйте завдання, що вимагають мужності, швидкості мислення, уважності, швидкості реакції, міцної пам'яті. І тоді вдячні жителі міст стануть і вас почитати, як і свого спасителя – безстрашного і непереможного, але такого звичайної людини, яким і залишився Стів, незважаючи на всі його можливості.

.
на початок