Ігри Кік Бутовський Шибайголова

Багато хлопчаки мріють стати, коли виростуть, самими сміливими, спритними і сміливими. Саме про таке життя мріє десятирічний Клеренс Buttowski на прізвисько Кік – герої численних ігор Кік Бутовський. Недарма все ще звуть його Сміливець. Головна мрія життя хлопчини – стати найкращим каскадером на всій планеті. Щоб домогтися виконання мрії, мало тільки уявляти, як це було б здорово. Треба докладати величезні зусилля в тренуваннях в самих різних видах спорту. Треба вміти ризикувати, іноді долаючи себе, невдачі і підступи заздрісників.

Ігри Кік Бутовський Шибайголова створені за мотивами мультфільму про пригоди юного каскадера. Крім Кіка в мультфільмі ми зустрічаємося з його кращим другом – Гюнтером, старшим братом Бредом, сестричкою Брианной, хлопцями з класу. З Гюнтером Кік не розлучається з самого раннього дитинства. Кращі друзі завжди разом. Трохи незграбний товстун Гюнтер допомагає своєму другові здійснювати найскладніші трюки. У Кіка завжди вистачає часу і на те, щоб наздогнати в навчанні клас (коли це необхідно), винайти щось незвичайне, і на те, щоб постійно тренуватися у виконанні різних екстремальних трюків. Він навіть одягнений завжди так, як справжній каскадер. Спеціальний костюм і шолом – замість шкільної форми.

Головним супротивником у всіх починаннях Кіка є, як не дивно, його рідний брат. Бред вважає, що молодший за віком братик вже занадто «зазнається» і намагається постійно заважати його трюкам. Кіку доводиться долати не тільки ті перешкоди, які зустрічаються на шляху будь-якого каскадера, але і підступи братика.

Якщо вам по душі стрімкі гонки на різних авто, спуски з стрімких гір або підйоми на неприступні скелі, польоти на дальність та інші екстремальні пригоди, то вам обов'язково сподобаються ігри, присвячені пригодам Кіка Buttowski і його приятелів. Вибирайте сподобався епізод, грайте разом з улюбленими героями, допомагайте їм домогтися чергової перемоги. Відчуйте, що і ви теж можете стати лихим виконавцем трюків, що захоплюють дух.

.
на початок