Ігри Кіко

Незвичайні юні чарівниці Вінкс добре відомі, напевно, всім дівчаткам на світі. Їх пригодами задивляються, за них переживають. Однак не тільки милі феї подобаються всім. Маленькі вихованці кожної дівчинки також користуються загальною любов'ю. Герой ігор кролик Кіко – вихованець феї Блум. Цей симпатичний малюк з завзятою прядкою неймовірно відданий своїй хазяйці. Він готовий зробити для неї все, що в його силах. І те, що кролик маленький, ще не означає, що він слабенький. Всі знають про його неймовірною силою. Величезний мішок з фруктами для Кіко – немов пушинка.

Пустотливий вихованець феї любить різні цікаві ігри. Цього цікавого звірка можна зустріти в самих різних місцях. В городі він вирощує і збирає свою улюблену морквину. На красивій галявині він стрибає по м'якій зеленій травичці. У темному лісі тікає від страшних павуків. Допомогти малюкові впоратися з усіма справами і подолати всі перешкоди можна в тих іграх, що об'єднані головним героєм – кроликом Кіко.

Красиві картинки-розмальовки, головоломки, пазли, стрілялки та бігалки – ось в які ігри можна зустріти синього пухнастика. Проявіть спритність, сміливість, уважність, кмітливість і допоможіть Кіко перемогти суперників в самих незвичайних змаганнях. Пройдіть разом з ним по заплутаному лабіринту і відшукайте фею Блум, до якої Кіко без вашої допомоги не зможе дістатися.

Ігри, де треба дбати про симпатичному героя, також різноманітні. Вони неодмінно сподобаються дівчатам, які люблять купати, наряджати, зачісувати, годувати маленьких мультяшних героїв. Милий кролик із задоволенням дозволить за собою поухажівать, щоб стати ще симпатичніше і веселіше.

.
на початок