Ігри Кім 5 з Плюсом

В ірландському містечку Міддлтоні у звичайній школі навчається не зовсім звичайна дівчинка Кім. Всі друзі і знайомі називають її не інакше, як Кім П'ять з Плюсом. Дівчина окрім навчання (а навчається тільки на «відмінно») постійно займається громадською роботою, відвідує додаткові заняття. Але основним її покликанням є порятунок городян від злочинців.

Її здібності, які проявляються у володінні різними видами боротьби, швидкість, точність і неймовірна сила ударів, чудова гнучкість і рухливість, вміння здійснювати запаморочливі стрибки і перевороти не раз допомагали Кім рятувати світ від причаївся зла. Її приятелі – Рон Так Собі, який всюди бере з собою слепыша Руфуса, геній в комп'ютерних технологіях Вейд – складають команду, з якою Кім встигає вершити справи світового масштабу і вирішувати свої підліткові проблеми.

Підтримка незвичайною школярки в справі порятунку людства від чергового злочинця – відмінна ідея. Для цього вам всього лише треба почати грати. Уявіть себе в ролі невтомною Кім, її напарника Рона, розумника Уейда або навіть Руфуса. Вам знадобляться кмітливість, швидка реакція, кмітливість, щоб з успіхом вирішити всі проблеми, що виникають на шляху бравої команди. У місті, в школі, вдома, в лісі, в горах, навіть у підземеллях Кім 5 з плюсом не може пройти повз несправедливість і загрожує комусь небезпеки. І кожен, кому подобаються ігри динамічні і непередбачувані, будуть раді допомогти красуні здолати всіх лиходіїв.

Якщо ж вам подобається Кім, але ви шанувальник «тихих» ігор, просто допоможіть їй підібрати відповідний наряд. Все, що модно серед дівчаток-підлітків, звичайно ж, цікаво і нашої героїні. А рішення складних головоломок – відмінна зарядка для розуму.

.
на початок