Ігри Кішки

Всі, у кого в будинку живуть кішки, впевнені, що це самі незвичайні створення. Вони допомагають людям вже багато тисячоліть не тільки справлятися з гризунами, але і скрашують хвилини смутку, підвищують настрій і навіть лікують. Їх затишне муркотання, шовкова шерстка, грайливий характер і забавні витівки приводять у захват дітей і дорослих. Не всі кішки, звичайно, однакові за характером. Деякі горді й мовчазні, інші ні дня не можуть прожити без витівок і гучного нявкання. Хтось ледачий і спить цілими днями на своїй подушечці. І всіх цих пухнастиків ми дуже любимо! Саме тому одними з найпопулярніших персонажів комп'ютерних ігор є коти, кішки, маленькі кошенятка. Немає жодного жанру, в якому б не зустрічалися ці дивовижні тварини. Цікаві, повчальні, розвиваючі ігри з кішками, зібрані на цій сторінці, підійдуть для самих маленьких, тих, хто вже підріс, так і дорослим будуть цікаві.

Дівчатка, які люблять піклуватися про всіх, можуть вибрати гру, де маленькі кошенята вимагають постійної уваги. Їх треба годувати, вкладати спати, розважати. Навіть красивий наряд можна підібрати в спеціальному магазинчику для кішок. Прикрасити будиночок для пухнастого улюбленця, передбачити для нього м'яку ліжечко, мисочку для смачної їжі, іграшки – теж справа, яка може зайняти надовго.

Хлопчикам неодмінно сподобаються ігри про кішок, де потрібно спритність і швидкість. Влаштувати незвичайні забавні змагання можна з будь-яким котом, який сподобається. Вирішити складну головоломку, розшукати відмінності чи, навпаки, однакові предмети, вирішити логічну задачу, щоб допомогти кішечці вибратися зі скрутного становища, – це розваги для тих, хто хоче навчитися знаходити вихід із найскладніших ситуацій.

.
на початок