Ігри Кіт у Чоботях

Знаменитий герой мультфільмів та ігор Кіт у Чоботях, придуманий давним-давно Шарлем Перро, кочує з казки в казку. Непосидючий рудий муркіт сміливий і спритний, розумний і кмітливий, чарівний і виверткий. Його люблять усі, з ким йому доводиться стикатися по ходу розповіді. Маркіз де Карабас і Принцеса, яким Кіт допоміг знайти щастя, перемігши величезного Людожера у старій казці Перро, вдячні йому за допомогу. Величезний Шрек з деяких пір просто не уявляє своє життя без цього шахрая з жалісним поглядом. Та й у новій казці, де Кіт у Чоботях зустрічає старого приятеля Шалтая-Базікаючи і чарівну Кісу, ні одна витівка не обходиться без його участі.

Подружитися з симпатичним пухнастим героєм казок пропонують ігри, в яких Кіт є головною дійовою особою. Його вміння віртуозно володіти шпагою, швидка реакція, яка просто необхідна при зборі золотих яєць чарівної Гуски або втрачених чарівних бобів захоплять вас в світ пустотливий і веселий. Кіт нікому не дасть нудьгувати! Спробуйте пройти всі рівні різних ігор, уявивши себе на його місці, і ви зрозумієте, що спритність і уважність вам просто необхідні. Не забувайте і про граціозності та музичності, які неодмінно стануть у нагоді в незвичайних змаганнях, організованих на танцполі.

Перегони на віслюках, схожі картинки, загублені предмети, заплутані лабіринти, повні підступних пасток, пазли, сутички з ворогами – і це всі ігри, в яких Коту в Чоботях знадобиться ваша допомога і підтримка. Вибирайте саму захоплюючу гру і насолоджуйтеся спілкуванням з пустотливим безстрашним героєм!

.
на початок