Ігри Клуб Пінгвінів

Надзвичайно захоплюючий світ постає перед усіма, хто опиняється на Острові Пінгвінів. Серед снігів і льодів тут вирує цікаве життя, і кожен бажаючий може приєднатися до всіх ігор і розваг місцевих жителів. Як це зробити? Просто створіть свого пінгвіна і вступайте в самий незвичайний Клуб, який коли-небудь створювався на віртуальних просторах в іграх Клуб Пінгвінів.

Ваш підопічний може стати активним учасником різноманітних святкових заходів, які щомісяця організовуються на Острові місцевими жителями. Але, для початку, варто придумати образ та ім'я свого пингвинчику. Різні кольори пропонуються для нового члена Клубу Пінгвінів. Всілякі костюми, прикраси і аксесуари можна змінювати в будь-яку хвилину в залежності від настрою і від тієї справи, якою ви плануєте зайняти.

чи Підете ви в гості до сусідів, чи будете брати участь у змаганнях або концерті, влаштуєте вечірку або просто займетеся наведенням порядку у своєму крижаному будиночку, вам завжди буде цікаво. Різноманітність занять, які щодня чатують на вас і вашого пінгвіна, не дадуть нудьгувати ні єдиної хвилиночки. Обов'язково треба завести для пингвинчика домашнього вихованця – пафла. Ці малюки потребують постійної турботи та уваги. Допоможіть своєму персонажеві робити все правильно, щоб його улюбленець був ситий, щасливий та веселий.

Спортивні ігри та музичні фестивалі, спілкування з друзями та участь у показі мод, обмін новинами та ідеями з облаштування будиночка, спільні походи і розгадування загадок, пошуки скарбів і покупки обновок в магазинчиках. Ці та інші заняття в клубі на Igriz.ru нескончаемы. Кожен день приносить нові зустрічі, нові друзі, нові знання.

.
на початок