Ігри Код Лиоко

Планета Земля і її «паралельний» близнюк – Лиоко – знаходяться в небезпеці. Страшний вірус заразив супер комп'ютер у цієї незвичайної реальності, що є відображенням нашої планети. І тільки кілька підлітків в силах зупинити зло, здатне погубити обидва світу. Штучний бездушний інтелект направляє усі свої сили на створення жахливих жорстоких монстрів. Але наші герої гри Код Лиоко володіють усіма видами бойових мистецтв. Вони швидкі, сильні, спритні, винахідливі і дотепні (що в деяких випадках теж може допомогти здолати ворога). Хлопцям також підвладні і комп'ютерні «премудрості», і вони з легкістю здатні обіграти суперкомп'ютер.

Приєднатися до відважним героям зможе будь-який бажаючий, почавши гру в поодинці або ж запросивши своїх друзів, щоб ще більше посилити сили добра. Юмі, Жеремі, Одд або Ульріх стануть вашим героєм сьогодні. Вибрати можна будь-кого. Пройдіть із ним початковий курс підготовки, зорієнтуйтеся на карті і приступайте до виконання численних завдань, що чекають вас на кожному рівні. Тільки після виконання всіх завдань буде доступний наступний рівень.

Незвичайний світ Лиоко чекає своїх героїв. Ігри Код Лиоко будуть цікаві не тільки хлопчикам, які люблять проявляти свої бойові навички. Дівчаткам теж не чуже почуття суперництва і прагнення показати свої здібності та вміння грати в команді. Захоплюючі сюжети кожного рівня, можливість модернізувати броню і зброю свого персонажа, безліч незвичайних небезпечних супротивників, гідні призи за швидке і якісне проходження рівнів чекають вас, любителі ігор бродилок і фантастичних історій!

.
на початок