Ігри Крокодильчик Свомпі

Симпатичний персонаж з гри крокодильчик Свомпі дуже любить бути чистим. Він постійно миється в душі чи у ванній, ніжиться в ароматній мильній піні, грає з улюбленими гумовими іграшками – жовтими каченятами. Завжди виглядати акуратним і елегантним – ось що приносить Свомпі справжнє задоволення. Своїм виглядом він намагається підкорити серце прекрасної дівчини – крокодилихи Еллі. Однак у нього є суперник. Крокодил Кранки постійно постає на шляху чистюлі Свомпі. Він теж намагається сподобатися Еллі і робить все можливе, щоб віддалити суперника від неї.

Що йому для цього потрібно? Найпростіше – вимкнути воду, зіпсувати кілька труб або запустити у водопровід отруйні речовини і всяку бруд. Ось так Кранки та інші крокодили намагаються відучити незрозумілого для них охайна побратима від води і мила. Вони навіть ховають його улюблених качечок, щоб засмутити доброго крокодильчика. Різні підступи, які вони вигадують, заважають Свомпі насолоджуватися чистою водою. Йому постійно доводиться докладати багато зусиль, щоб полагодити водопровід, очистити воду від бруду і відшукати свої іграшки.

Хочете допомогти йому швидше вирішити всі проблеми? Найрізноманітніші ігри Крокодильчик Свомпі з участю зеленого жителя міської каналізації, який любить чистоту, сподобаються всім, хто любить непрості головоломки і може придумати різні способи рішення виникаючих задач. Знайти відсутні інструменти, вибрати найпростіший спосіб відновлення порушеннях системи труб, навіть побудувати кілька мостів, щоб дістатися до мети належить гравцям на різних рівнях складності цікавих ігор. Задачі, що вимагають уваги, логіки, швидкості реакції допоможуть Свомпі знову опинитися у ванні, наповненій чистою водою в оточенні улюблених жовтих качок.

.
на початок