Ігри кульки

Озирніться навколо себе і зверніть увагу на те, що безліч речей в нашому житті мають форму кулі. Звичні всім, вони стали такою невід'ємною частиною нашого існування, що ми, часом, просто не замислюємося над тим, що Сонце і перлинні намистини, дитячі м'ячики і м'ячі футболістів, краплі дощу – все це справжнісінькі кульки. Та скільки ще різних «кульок» трапляються кожній людині в житті щодня! Чи Не тому і комп'ютерні гри «Кульки» стали, мабуть, найпопулярнішими серед усіх верств населення? Молоді люди і сиве пенсіонери, зовсім юні школярі і солідні бізнесмени – буквально кожен хоча б раз грав на дозвіллі в яку-небудь гру з розряду «Кульок».

Хто не пам'ятає легендарну іграшку «Lines 98»? Скільки годин проводили ми, в свій час, за побудовою одноколірних ліній з кульок, прагнучи очистити ігрове поле і отримати бонусні очки! А всім відома «Зума» та її різновиди? Влучність та швидкість реакції поступово вдосконалювалися в цих іграх у спробі дійти до останнього рівня. Через зростання темп, збільшується кількість кульок, складні комбінації, і ось, нарешті, перемога! Можна трохи перепочити і починати спочатку. Тепер вже можна намагатися встановлювати рекорд за рекордом кожного рівня, обігруючи і друзів, і самого себе.

Ігрова комп'ютерна індустрія щороку пропонує все нові й нові різновиди чудових міні-ігор, які допомагають скоротати час, позмагатися з приятелями або з хитрим комп'ютером. Ті ігри, де час на проходження одного рівня не обмежується, відмінно підійдуть для початківців, які лише знайомляться з усіма премудростями управління комп'ютерною мишкою або клавіатурними стрілочками. Веселі ігри пропонують варіанти «стрілянини» кульками або ж по кулькам. Додаткові ряди, що виникають знизу або зверху, ускладнюють гру. Але проявлена уважність та розрахунок кожного пострілу допомагають гравцям впоратися з різними хитрощами гри.

Всесвіт ігор, об'єднаних такими симпатичними «персонажами», як всім відомі різнокольорові кульки, так велика й різноманітна, що ніхто не зможе сказати, що в даному розділі нашого сайту йому не вдалося підібрати собі гру до душі. Гри класичні, нові, дитячі, логічні, веселі – все це «Кульки»! Нудно не буде нікому – це гарантоване!

.
на початок