Ігри Кухня Сари

Напевно всі, хто вміє добре готувати найрізноманітніші страви, пам'ятають свої перші кроки в ролі кухаря. Який захопливий світ відкривається перед юними кулінарами, які тільки починають свій шлях! І як же хочеться швидше навчитися готувати так само смачно, як мама чи бабуся! Є безліч способів почати навчання непростій професії кухаря-кулінара. Можна, звичайно, прочитати багато книг з красивими картинками, знайти відеокурс і повторювати всі дії кухаря на екрані. А можна вибрати одну з флеш ігор Кухня Сари, як раз і присвячених уроків по створенню кулінарних шедеврів.

Не всі однаково швидко схоплюють цю непросту науку – правильно з'єднати всі інгредієнти в потрібних пропорціях. Але, коли виходить смачний наваристий суп, ароматне спекотне, повітряний десерт, переповнює почуття гордості юну хазяєчку. Особливо, якщо її куховарство подобається всій родині та гостям.

Ігор, в яких кухар Сара запрошує спробувати свої сили на кухні і приготувати одне з блюд її колекції, з кожним днем стає все більше. І все більше шанувальників з'являється у цієї симпатичної дівчини, яка знає, здається, рецепти всіх національних кухонь світу. Її записна книжка містить найрізноманітніші складні, прості і дуже прості страви, які зможе повторити навіть зовсім юна кухарка.

Кожне завдання-рецепт розраховано на те, щоб його можна було встигнути приготувати за певний проміжок часу. Всі необхідні продукти, вся посуд і кухонні інструменти знаходяться на зразково чистій кухні Сари. І вам треба тільки все викласти на стіл, орієнтуючись на підказки, і почати діяти. Відмінний результат гарантовано! Кожен рецепт гарний тим, що його можна повторити і на реальному кухні, щоб здивувати домашніх, зробивши їм незвичайний кулінарний сюрприз.

.
на початок