Ігри Лалалупсі

Дівчатка у всі часи грали з ляльками. Ці милі подружки скрашують години дозвілля, вчать бути добрими і турботливими. Саме їм довіряється всі дівочі секрети. Вони зберігають таємниці всю сою лялькову життя, нагадуючи вже таким, що подорослішало «мамам» про тих чудових роках, коли світ був величезним, і попереду чекали нові відкриття і друзі. У всіх дівчат є свої улюблені ляльки: великі і маленькі, з фарфоровими головками, схожі на справжніх принцес, і пластмасові пупсики, які нагадують немовлят, ляльки, які вміють ходити і навіть говорити, магазинні модниці і скромні ганчіркові ляльки, з любов'ю зшиті мамою або бабусею. А ось такі милі лялечки з ігор Лалалупсі, для виготовлення яких використовуються клаптики матерії, особливо дороги своїм власницям. Вони домашні і ласкаві, їх оченята-гудзики здивовано дивляться на світ, їх вишиті губки посміхаються всім навколо.

Сучасні пластмасові лялечки серії Лалалупсі дуже нагадують такі добрі іграшки. У багатьох дівчаток є не одна представниця цієї великої «сім'ї». Принцеса, Художниця, Сніжинка, Казка, Зірочки та інші лялечки неймовірно популярні серед дівчаток. І якщо у вас вже є своя улюблениця, або ви тільки хочете ближче познайомитися з цими іграшками, пропонуємо вам подружитися з віртуальними Лалалупсі, які майже нічим не відрізняються від ляльок, які є у вас вдома.

найрізноманітніші ігри Лалалупсі з милими дівчатками обов'язково вам сподобаються. Будь лялечку, з якої ви сьогодні будете грати, можна наряджати в різні наряди. Симпатичні аксесуари та прикраси обов'язково сподобаються вашій віртуальній подружці. Ви зможете розфарбувати портрет вашої улюблениці або зібрати барвистий пазл, взяти участь в іграх «Пошук предметів» або вирішити логічну задачку. Цікавих занять так багато, що час у грі пролетить зовсім непомітно.

.
на початок