Ігри Лего Чима

Ви хотіли б опинитися в чарівній країні? А самим долучитися до чарів і стати її частиною? Тоді вибирайте плем'я для себе і беріться за справу! В країні ігри Лего Чіма, де ви опинитеся, все зав'язано на магії і чаклунстві – енергії Чіма. Вона служить їжею для живих істот, їй заправляють транспортні засоби, загалом, без неї — нікуди! Ось за неї й б'ються мешканці цієї чарівної країни. Їм весь час здається, що леви постійно їх обманюють, і розподіляють енергію нерівномірно між мешканцями земель. Ось і вам належить взяти участь в цих бійках і змаганнях.

Країна Чима населена шістьма племенами, які поклоняються чарівним ідолам і природним стихіям. Найголовнішим вважається клан Львів. Він виник першим, і тому взяв на себе місію розподілу енергії Чі, яка накопичується у гори Кавора. Це нелегка робота, тому що кожному з племен: Крокодилів, Вовків, Воронов, Горил і Орлів, здається, що їх обділили і дали недостатньо цієї цілющої сили. Ось на цьому грунті і спалахують повстання і починаються протистояння. Хто в них переможе? Залежить тільки від вас.

Ігри Лего Чима настільки різноманітні, що кожен з вас легко підбере гру за своїми інтересами. Ви можете осідлати чимациклы, і поганяти з вітерцем по дорогах повним перешкод і несподіванок. А можете спробувати свої сили у збиранні картинок з маленьких шматочків. Кожна зібрана картинка буде знайомити вас з чарівним світом Лего Чимы. Прийміть активну участь в житті героїв цієї чарівної казкової країни. І вам не доведеться шкодувати про час проведений у віртуальному просторі, разом з героїчними мешканцями казкових племен.

.
на початок