Ігри Лего Ніндзя Го

Світ ігри Лего Ніндзя Го – величезна країна для тих, хто любить фантазувати, створювати з різнокольорових деталей міста, придумувати дивовижні історії з героями, які їх населяють. Віртуальні лего-світи так само різноманітні і численні. Маленькі чоловічки, з якими так цікаво грати у себе вдома, оживають на екрані монітора і стають справжніми друзями на час чергової захоплюючої комп'ютерної гри.

Ось і чотири найсміливіших воїна, які є учнями сенсея Ву, запрошують всіх шанувальників стрімких пологів ніндзя дослідити заплутані лабіринти ігор Лего Нинзяго, населені не тільки звичайними жителями, але і лиходіями, що мріють знищити світ і красу, що оточує добрих людей. Лорд Гармадон і Зміїний Клан ніяк не перестануть плекати мрію про панування. Але чотири відважних воїна завжди на сторожі спокою.

Вибирайте будь-якого героя і вирушайте в дорогу! Вашим попутником може стати сильний, впевнений у собі і друзів Коул, якому підвладні стихії землі. Стрімке Джей, який керує блискавками, завжди запропонує таке рішення, яке може бути несподіваним, але завжди вірним, допомагає всій відважної команди в будь-якій справі. Кай знає, як приборкати вогонь, а Зейну відомі таємниці льоду. Допомога ближнім і передбачення майбутнього – сильні сторони цих персонажів.

Захоплюючі сюжети ігор Лего, відважні герої, чесні поєдинки – ось чому ви можете присвятити сьогодні свій вільний час. Використовуйте неймовірні здібності кожного з четвірки ніндзя, досліджуйте всі таємничі закутки, відкривайте всі двері, знаходите ворогів, що причаїлися в темряві. Вам допоможуть вміння кожного з ваших нових друзів, а також неймовірний стиль кружітцу, своєчасне застосування якого стане вирішальним у будь-якій сутичці зі злом.

.
на початок