Ігри Лего Сіті

Всім, хто любить конструктор Лего, відомо, що цей пластмасовий різнобарвний світ – цілий всесвіт, відкривається для справжніх цінителів, деколи з найнесподіванішого боку. Творчий підхід до кожного проекту та до кожного спорудження збагачує «будівельника». З невеликих деталей можна створити свій, неповторний світ, наділивши його своїм уявленням про ідеал. Можливість відчути себе відповідальним за кожен будинок і кожен агрегат, створений з добре підходять один одному деталей, за те, ким буде «населений» місто, чим будуть займатися його мешканці, з недавніх пір є не тільки у тих, хто будує лего-міста з реального конструктора, але і у тих, хто буде грати в ігри Лего Сіті на комп'ютері.

Побудувати справжній Лего Сіті за допомогою комп'ютерної мишки легко і складно водночас. Необхідно продумати все: яким буде ваш світ на екрані, які рослини ви посадіть поруч із зведеними хмарочосами, якими професіями «виховувати» своїх городян. Вибір величезний! Можна стати будівельником і зводити нові будинки. Можна стати поліцейським або пожежним і оберігати спокій громадян і рятувати їх від грабіжників або вогненної стихії. Можна стати мандрівником і відправитися на Північний Полюс або навколо світу на чудовому кораблі. Або ви віддаєте перевагу стати фермером і вирощувати тварин? І це можливо в наших іграх Лего Сіті з конструктором лего і-чоловічками.

Ігри гонки, бродилки, розмальовки, стрілялки – ці та інші популярні види ігор лего доступні для героїв в справжнісінькому Лего Сіті. І ніхто не залишиться осторонь. Малюки, школярі і навіть дорослі неодмінно знайдуть для себе серед безлічі пропонованих ігор ту, що змусить забути про проблеми і творити в своє задоволення.

.
на початок