Ігри Лентяево

В невеликому містечку з гри Лентяево живуть, як можна здогадатися, самі ледачі люди на світі. Тут ви не зустрінете на вулицях швидко бігають, грають і шалящих дітлахів, так і дорослі ніколи не виходять вранці на ранкову пробіжку, так корисну для здоров'я. Всі мешканці міста поголовно сидять по домівках, грають в комп'ютерні ігри і цілий день їдять солодощі. Ось таку нерадісну картину побачила юна Стефані, яка приїхала в гості до дядечка Милфорду – меру Лентяево. Життєрадісну дівчинку, яка ні хвилини не сидить на місці, дуже здивувало те, що ніхто з дітей містечка навіть не уявляє, що є на світі цікаві рухливі ігри, в які так весело грати в компанії друзів. Що ж робити? Обов'язково треба зробити щось, щоб розворушити це місто!

У Стефані дуже швидко з'явився чудовий помічник – атлет, що любить фрукти і овочі, постійно виконує гімнастичні вправи – Спортакус, запропонував дівчинці свою допомогу в боротьбі з «лентяйством». Разом з цією невгамовною парою і ви зможете прийняти участь в житті міста. Вибирайте будь-яку гру Лентяево, і ви точно не помилитеся в тому, що це буде гра рухлива, весела і трохи пустотлива.

Для початку непогано б познайомитися з околицями Лентяево. Невелика прогулянка допоможе вам зорієнтуватися на місцевості, побачити всі найкрасивіші місця містечка і його околиць. Потім можна навіть покататися на майже цьому піратському кораблі або позайматися у спортивному залі під керівництвом тренера Спортакуса. Розфарбувати картинку, зібрати пазл або пограти в футбол – вибір за вами. Головне – не лінуватися!

.
на початок