Ігри Лікувати тварин

Маленькі пухнасті або пернаті вихованці, яких так люблять діти, іноді хворіють. Кошенята, щенята, курчата, маленькі кролики або навіть тигренята самі не можуть прийти до лікаря в поліклініку. Їх повинні привести або принести в клітці їх добрі господарі. Якщо ви любите різних тварин, то вам сподобаються не тільки ігри, в яких можна годувати їх, розчісувати шерсть або виводити гуляти, але і ігри Лікувати тварин, присвячені лікуванню безсловесних малюків. Станьте добрим лікарем-ветеринаром і вилікуєте всіх пацієнтів, які прийдуть до вас на прийом!

Головне – правильно поставити діагноз тим тваринам, яких привели у вашу клініку. Так як тварини не вміють розмовляти, вам доведеться проявити терпіння, щоб зрозуміти, що у кого болить. Зробити непосидливому четверолапому пацієнту рентген, щоб виявити місце перелому, неймовірно важко. Малюк так і хоче скоріше втекти. Вам треба заспокоїти звірятко, щоб потім провести всі необхідні процедури: поставити укол або дати малюкові необхідні таблетки і краплі, виміряти температуру, вийняти скалку і забинтувати поранену лапку. Уважно стежте за всіма підказок на екрані монітора і повторіть всі дії лікаря або медсестри.

Ігри про лікування тварин відрізняються різними сюжетами, кількістю пацієнтів, лікарських кабінетів. Іноді час на лікування обмежено, і необхідно вкластися у відведені терміни, щоб вилікувати всіх, кому потрібна допомога. Якщо ви все зробите правильно, в якості нагороди отримаєте добрий погляд вилікуваного звірка, веселе помахивание хвостика або ласкаве нявкання, як в іграх Догляд за тваринами. Побачити, що всі здорові і щасливі – найбільша нагорода для будь-якого лікаря.

.
на початок