Ігри Лів і Медді

Дві сестрички-близнючки запрошують розділити своє дозвілля разом з ними, їхніми родичами та друзями в іграх Лів і Медді. Красуня Лів Руні – вже зараз зірка Голлівуду, прагне стати ще більш знаменитою співачкою. Її сестричка Медді Руні – кращий гравець шкільної баскетбольної команди. Те, як вона бореться на спортивному майданчику за честь своєї школи, заслуга папи – тренера збірної дівчат школи Риджвуда. Самі різні кумедні історії, в яких виявляються сестри, їх братики – любитель пригод Джой і малюк Паркер, захоплений карате, – будуть цікаві гравці різного віку та уподобань.

Візьміть участь в одному з спортивних заходів, у якому беруть участь Медді і її команда. Допоможіть їм посісти перше місце в складному турнірі. Або ж запропонуйте свою допомогу Лів у виборі красивого вбрання і підборі відповідного макіяжу для участі в конкурсі на найкрасивішу дівчинку в школі. Від вас залежить, чи стануть сестрички найкращими там, де вони хочуть домогтися найвищих результатів.

Всі пригоди, в яких беруть участь сестри Руні, неймовірно веселі і захоплюючі. Дружба, допомога один одному, вміння діяти в команді – це те, що неодмінно стане в нагоді і їм, і вам у тих непростих, часом, випробуваннях, які пропонуються в різних онлайн іграх. Навіть сама звичайна і неважка, здавалося б, гра-пазл зажадають від гравців уважності та терпіння, посидючості та вміння представляти всю картинку цілком, щоб знаходити правильне місце для кожного шматочки мозаїки. Кожен день Лів і Медді готові вигадувати нову розвагу, яке не дасть нудьгувати нікому з вас.

.
на початок