Ігри Льодовиковий Період

Безкраї крижані простори, з яким подорожує невелика дружна команда доісторичних тварин, постають у всій красі перед очима всіх, хто опинився на сторінці з іграми Льодовиковий Період, присвяченими героїв популярного мультфільму. Величезний добряк мамонт Менні, його неймовірно балакучий супутник лінивець Сід, шаблезубий тигр Дієго і, звичайно ж, невтомний мисливець за жолудями білка Скрат складуть сьогодні вам компанію. Вони запрошують вас пройти разом з ними усіма небезпечними стежками між підступними льодами, перетнути снігові пустелі, перебратися через високі гори, зустрітися і битися зі зграєю злих тигрів під проводом кровожерливого Сото.

Дружна команда, одним з членів якої сьогодні будете і ви, подолає всі перешкоди, распутает всі найскладніші головоломки, знайде правильне рішення і обов'язково добереться до фінішу – туди, куди йдуть всі звірі замерзлої країни, – в теплі південні краї. Непроста місія, прийнята на себе мамонтом та його друзями – доставити маленького хлопчика його сім'ї – неодмінно буде успішно завершена. А по шляху, щоб давати іноді і собі, і вам трохи відпочинку, звірі запрошують взяти участь в самих веселих і захоплюючих іграх. Швидкісні спуски по складним засніжених трасах, пошуки захованих в найнесподіваніших місцях горіхів, жолудів і ягід, навіть несподівані зустрічі з динозаврами або ж пригоди в аквапарку не набриднуть всім любителям яскравого, доброго мультфільму.

Відкладіть ненадовго свої буденні справи і пориньте в крижаній, але такий теплий від присутності хороших друзів льодовиковий світ ігор Льодовиковий Період. Згадати ще і ще раз улюблені сцени, побачити в новому світлі персонажів допоможуть прості і складні пазли, чудові ігри розмальовки, картинки, на яких треба знайти відмінності, парні картки, тренують пам'ять і уважність.

.
на початок