Ігри Льолік і Барбарики

Дружна команда незвичайних жителів планети Барбарелла з гри Льолік і Барбарики запрошує вас стати справжніми друзями Лелику і їм – дивним Барбарикам. Добрі стосунки, взаємодопомога та дружні поради допоможуть вам зрозуміти, що самі різні справи краще всього виходять, коли поруч багато приятелів, готових прийти на підмогу при першій же необхідності. Побудувати будинок, знайти вихід з важкої ситуації, пройти заплутаний лабіринт можна, звичайно ж, і поодинці. Але наскільки ж швидше і краще вдасться кожна справа, якщо взятися за нього разом з друзями. І чим їх більше, тим веселіше буде робота, і тим раніше можна буде побачити результат праці.

Веселі Барбарики знають багато цікавих та пізнавальних ігор. Вам не доведеться нудьгувати в їх компанії, виконуючи самі різні прості і складні завдання. Заховані цифри і букви в іграх Льолік і Барбарики знайдуться відразу ж, варто лише проявити трохи терпіння і уважно оглянути. Будь-яка загадка теж здасться неймовірно простий, якщо взятися за її вирішення з друзями. Новий гарний будинок, в якому зможуть жити все-все Барбарики, і ще місце залишиться, теж можна спорудити дуже швидко, залучаючи помічників.

Якщо ви любите малювати і збирати пазли, Барбарики і тут із задоволенням складуть вам компанію і підкажуть, як краще всього розфарбувати ту чи іншу картинку, щоб насолодитися красивим пейзажем або портретом всіх героїв мультика. А якщо ви любите різні змагання, то ваші нові друзі із задоволенням візьмуть участь у командних спортивних іграх, влаштують змагання на спритність, швидкість та влучність. Вибирайте скоріше гру і починайте спілкування з дивовижними добрими інопланетними чоловічками!

.
на початок