Ігри Лоракс

Захист лісів і живуть в них звірів і птахів – завдання надзвичайної лісового духа на ім'я Лоракс. Історія, розказана в мультфільмі, нагадує всім, що не можна даремно губити живу природу в догоду своїй жадібності. Чимало труднощів довелося подолати юному Теду, перш ніж на світі знову з'явилися зелені дерева замість штучних, до яких вже стали звикати люди. Але всі перешкоди можна подолати, якщо поруч справжні друзі і такий незвичайний помічник, як рыжеусый герой ігор Лоракс.

Ті ігри, що були створені за мотивами цієї історії, захоплять вас в зелений світ лісу, піднімуть високо в небо, навіть дозволять виявитися глибоко під водою. У кожному епізоді героям може знадобитися ваша допомога у подоланні перешкод, яких так багато виникає на шляху. Впоратися з ним нелегко. Треба проявити кмітливість, щоб повернути на землю те, що повинно бути на землі. Варто особливо постаратися, щоб не опинитися в підступну пастку або не зіткнутися з перешкодами, що виростають абсолютно несподівано прямо на дорозі.

Грозові хмари, нафтові плями воді, непрохідний чагарник зажадають від героїв гри Лоракс мужності і спритності, уважності і логічних здібностей. Хороша пам'ять допоможе вам там, де треба щось запам'ятати, щоб відновити порядок. Творчі здібності дозволять розфарбувати картинку або зібрати правильно рассыпавшийся пазл. І у всіх іграх чуйний Лоракс допоможе вам порадою і прикладом.

Птахи і тварини, Тед і сам Лоракс чекають вас, щоб показати, яким повинен бути справжній живий ліс. Красиве оформлення і приємна музика будуть супроводжувати вас все той час, що ви будете залишатися в цьому гостинному світі, повному доброти і радості.

.
на початок