Ігри Лунтік

Маленький пухнастий герой мультфільмів та ігор Лунтік, що опинився на Землі, прилетівши, мабуть, з самої Місяця, з'явився на екранах телевізорів всього кілька років тому. За дуже короткий час він став відомий і популярний серед малюків і їх батьків. Фіолетовий «прибулець», одного разу впав з неба на лісову галявину, і сам не знав, хто він такий насправді. Але завдяки своєму доброзичливому характеру він одразу знайшов собі приятелів. Його нові земні знайомі вирішили, що раз він з вигляду схожий на бджілку, то повинен жити в сім'ї цих працьовитих збирачів меду. Так у Лунтіка з'явилася справжня сім'я.

На нашому сайті можна не тільки подивитися цікаві і пізнавальні історії про дивного героя, але і взяти участь в іграх, присвячених йому. Самим маленьким дівчаткам і хлопчикам буде цікаво допомогти в онлайн іграх Лунтика і його друзів збирати нектар з квіточок або баночки з вже готовим варенням. Можна складати пазли з портретами героїв мультфільму або шукати однакові за кольором і формою частині головоломок, які загубилися в густій траві на галявині.

Дуже захоплююче буде хлопцям подорожувати і грати з різними комахами і маленькими тваринами, що населяють галявинку, дізнаватися нові дані з їх життя, допомагати дорослим бджолам у їх нелегкій роботі. Розвивати спостережливість і пам'ять необхідно маленьким дітям, які тільки готуються піти в школу. А з Лунтіком і його друзями робити це буде не нудно і дуже весело.

Красиві картинки, яскраві кольори, добрі стосунки між мешканцями казкового лісу, цікаві пригоди улюблених героїв допоможуть хлопцям приємно і корисно провести вечір. Як знайти впала в ліс і загубився зірочку, або зниклі фарби? Як вийти з лабіринту? Лунтика необхідна допомога гравців, щоб знову все встало на свої місця і більше не плуталася. Вибирайте вподобаний сюжет і грайте з маленьким незвичайним і забавним істотою з таким ласкавим ім'ям. Час ігри з Лунтіком пролетить непомітно. Але назавжди залишаться корисні навички, які знадобляться дітям у життя.

.
на початок