Ігри Любов

все життя будь-якої людини, що живе на Землі, пронизана любов'ю. Перші роки життя висвітлює любов батьків. Підростаючи, ми самі вчимося любити тих, хто перебуває кожен день поруч і дарує нам свою увагу. Ми любимо своїх рідних і друзів, пухнастих або пернатих вихованців, вчимося любити свою країну. Стаючи ще більш дорослим, кожен стикається з чудовим і незабутнім відчуттям – першою любов'ю. І це прекрасне почуття, що змушує як би літати над усім світом і робити милі дурниці, не зникає з часом, іноді дозволяючи відчувати прилив сил і ніжності. І Ось чому всі дівчатка люблять ігри, пов'язані з цим романтичним почуттям – ігри про любов.

Перше побачення з симпатичним хлопчиком, перше ніжне дотик і перший поцілунок – від цього захоплює дух і хочеться співати і танцювати. Підготовка до такого побачення – одна з тем, якій присвячені гри про любов. Яке плаття, і які прикраси краще всього підібрати, щоб вразити уяву свого обранця і змусити його серце битися ще сильніше? Допоможіть героїням ігор зробити правильний вибір, щоб побачення нічим не запаморочилось.

На які подвиги заради коханої може піти прекрасний принц або звичайнісінький хлопчина? Цьому присвячені інші ігри. Виконати всі складні завдання, пройти заплутаним шляхом і знайти правильне рішення будь-головоломки буває складно. Але в кінці шляху вас чекає визнання тієї, заради якої все і було розпочато. Немає нічого неможливого, якщо це відбувається заради любові! І віртуальні герої доведуть вам це не раз.

Окрема категорія ігор – ігри про поцілунки. Ніжні поцілунки закоханих повинні залишатися таємницею для оточуючих. І тільки ви зможете підказати безтурботної парочці про те, що хтось спостерігає за ними. Чим раніше ви попередьте милующихся, тим більше ігрових балів отримаєте на свій рахунок.

.
на початок