Ігри Людина Павук

найвідоміший і самий, мабуть, улюблений мільйонами читачів коміксів і глядачів супергерой – герой онлайн ігор Людина Павук. Непроста доля юного Пітера Паркера, який, сам того не бажаючи, став непереможним героєм, хвилює його шанувальників ось вже багато років. Рано залишився без піклування батьків, виховувався люблячими дядьком і тіткою, Пітер завжди трохи відрізнявся від однолітків. Його серйозність, уважність до інших, акуратність і відповідальність не завжди знаходили розуміння серед підлітків, з якими доводилося стикатися під час навчання. І це не вселяло впевненість у трохи похмурого і замкнутого юнака.

Однак несподівані можливості, що відкрилися після укусу радіоактивного павука, дозволили молодій людині відкрити в собі не тільки неймовірну швидкість, здатність реагувати на можливу небезпеку швидше блискавки і зовсім вже фантастичну здатність пересуватися з допомогою міцної павутини. Найголовніше – Пітер зрозумів, що його призначення в цьому світі відтепер визначено. Захист людей від злочинців, допомога тим, хто опинився в біді – це його місія. І виконує він її чудово.

Ніхто не може зрівнятися з Людиною Павуком в боях. Ніхто не може наздогнати його ні на землі, ні в повітрі. Неймовірні методи, які супергерой використовує в своїй непростій «роботі» з порятунку людства, можуть спробувати використати і всі гравці, які захочуть представити себе в ролі Пітера, одягненого в незмінний, впізнаваний всіма і завжди, костюм і маску. Нью-Йорк буде у безпеці, якщо ви приєднаєтеся до тих завдань, що вирішує його захисник – чудовий і непереможний герой ігор Спайдермен. Всі завдання, що зустрічаються в різних іграх, динамічні і не так прості, як здається на перший погляд. Але в команді з самим Людиною Павуком ви обов'язково подолаєте всі перепони!

.
на початок