Ігри Мадагаскар

Мешканці зоопарку, який знаходиться в самому центрі Нью-Йорка, знайомі багатьом глядачам за чудовим мультфільмів. Лев Алекс, і його сусіди по клітинам – чарівна бегемотиха Глорія, невгамовна зебра Марті, постійно хворіє, але такий милий жираф Мелман – вирішуються на відчайдушний крок. Покинути звичні і досить комфортабельні стіни рідного дому (кліток і вольєрів) вони вирішуються, побачивши, що кілька пінгвінів благополучно втекли із зоопарку, відправившись в Антарктиду. Про всі пригоди безглуздих, веселих, безжурних пінгвінів і інших звірів шанувальники «Мадагаскару» можуть розповідати годинами, згадуючи один епізод за іншим. Але ще цікавіше, зібравшись разом з друзями, самим взяти участь у пригоди улюблених персонажів в онлайн іграх Мадагаскар.

Наші ігри саме для цього і зібрані у цьому розділі, щоб допомогти всім малюкам і дорослим ще раз опинитися разом з Алексом і його приятелями на острові, зустріти лемурів, перебратися в Африку і навіть опинитися на Південному Полюсі.

Вибирайте, з ким із тварин ви хочете пограти сьогодні. Різні історії в іграх Мадагаскар чекають вас: заплутані стежки, веселі танці, спортивні змагання, стрибки з парашутом, пазли, розмальовки, карткові ігри, прості і складні багаторівневі завдання, ігри на логіку і розвиток пам'яті і ще багато різних розваг. Вибір великий. І вам вирішувати, куди сьогодні вирушать браві пінгвіни під керівництвом Штурмана іграх Пінгвіни Мадагаскару, з ким зустрінуться Алекс або Глорія, як будуть розважатися на вечірці неповторні лемури короля Джуліана. В одному ви можете бути впевнені – нудьгувати не доведеться!

.
на початок