Ігри Магія

Казкові пригоди неможливі без використання магічних сил. Про це знає кожен, хто не раз уявляв себе на місці улюблених персонажів дивовижних чарівних історій. Використовувати заклинання, чудовий магічний порошок, саму звичайну чарівну паличку або навіть силу думки можна в тих іграх про магію, що об'єднані тут для того, щоб кожен бажаючий зміг опинитися в ролі справжнього чарівника. Навчитися чарів непросто. Недарма знамениті Магічні Академії приймають тільки самих здібних учнів. Ви можете опинитися серед них, варто лише вибрати одну з пропонованих нами ігор.

Фантастичний світ ігор Магія готовий відкрити перед вами всі свої секрети. Феї, середньовічні чаклуни, злі і добрі відьми поділяться своїми таємницями з тими, хто любить мріяти і готовий вбирати нові знання. Прислухайтеся до порад, запам'ятовуйте дивні заклинання, пробуйте, як працює той чи інший магічний артефакт, і створюйте свою магічну реальність. Тільки від ваших умінь і бажань буде залежати розвиток ігрового сюжету. Спробуйте відповісти на всі каверзні питання і знайти правильне рішення всіх завдань, щоб досягти кінця рівня і опинитися перед дверима, що ведуть до ще більш захоплюючу подорож по світу чудес.

Кожен тепер зможе влаштувати вечірку для чарівниць-учениць школи з ігор Винкс, дістатися до таємничої країни Оз, битися зі злісними гоблінами і перемогти їх разом з новими друзями-магами або ж придумати власне заклинання, яке допоможе вирішити найзаплутанішу головоломку. Величезний світ, наповнений чудесами, приготував для вас безліч несподіваних сюрпризів. Розкрийте таємницю кожної задачі, розвивайте свої вміння застосування магії, дивуйте друзів і запрошуйте їх теж у країну чудес і перетворень.

.
на початок