Ігри Майнкрафт

Бажаєте відчути себе справжнім творцем, щоб мати можливість змінювати навколишній світ так, як вам заманеться? Все у ваших руках! Ось тільки потрібно зуміти вижити в унікальних умовах світу гри Майнкрафт. Тут все складається з квадратів, і навіть голови героїв мають форму куба. Але це не завадить вам бути і теслею, і художником, і музикантом, і скотарем в одній особі. Адже ви – єдиний вижив герой у цьому дивному і жорстокому світі!

Творець гри Маркус Перссон запозичив ідею квадратного світу гри Infiniminer, довгий час змушувала своїх шанувальників забути про існування реального світу і повністю зануритися у світ віртуальний. Автор Майнкрафта схрестив звичайну гру-пісочницю з грою на виживання. І ця ідея настільки сподобалася користувачам, що гра в короткий час перемістилася в розділ хітів.

Що ж, якщо ви готові зануритися в гру, то доведеться потрудитися. Вам належить видобувати корисні копалини, будувати житла, створювати предмети інтер'єру. І бути завжди напоготові. Адже з настанням темряви в грі на свободу вириваються дивні істоти. І якщо у вас не знайдеться надійного укриття, ви ризикуєте бути знищеними.

Гра досить проста, але це теж має свій незаперечний плюс. Грати в Майнкрафт можна на будь-якому комп'ютері або ноутбуці, так як вона не пред'являє особливих технічних вимог і не займає багато оперативного простору.

Пориньте у світ безкоштовних онлайн ігор Майнкрафт, і ви не пошкодуєте про проведений час, адже в них ви приміряєте на себе не одну цікаву і незвичайну професію: шахтаря, сапера, ловця блоків, побуваєте володарем світу, прорубите підкоп в Китай, попрацюєте мегабуром, і навіть поскитаетесь в пошуках душі. Ви можете взяти з собою друга, адже пригод у цих іграх вистачить на всіх!

.
на початок